Polska Biega w Pruszczu Gdańskim

  • 4.05.2017, 17:47 (aktualizacja 09.05.2017 15:18)
  • materiały prasowe
Polska Biega w Pruszczu Gdańskim
Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim zaprasza miłośników biegania, a także wszystkich chętnych do wspólnego spędzenia czasu na rekreacji z okazji ogólnopolskiej imprezy „Polska biega”.

CKiS zaprasza całe rodziny do udziału w bieganiu! Będzie to bardziej rekreacja niż rywalizacja choć dla zwycięzców mamy puchary. To doskonała zabawa dla wszystkich uczestników na świeżym powietrzu - dorośli i dzieci, wspólny udział w zawodach. Pobiegniemy wyznaczoną trasą na terenie Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego Faktoria w malowniczej wiosennej scenerii wideł rzeki Raduni i Faktorii Rzymskiej. Jak co roku impreza odbędzie się w majowy weekend. W tym roku w niedzielę 21 maja.

Akcja „Polska Biega” ma za zadanie zachęcić miejscową społeczność do uprawiania biegów. Bieganie i rowery to dwie dyscypliny sportowe, które cieszą się największą popularnością wśród amatorów rekreacji. Trasa nie jest długa bo wynosi ok. 3 kilometrów , ale dobrze aby było nas jak najwięcej. Wszystkim uczestnikom biegu zostaną rozdane pamiątkowe medale.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa. Można zapisywać się przez Internet.

21 maja 2017 r. Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy.

Plan imprezy:
10.00 zapisy w biurze zawodów na Faktorii odbiór numerów startowych.
11.00 start biegu
12.00 wręczenie medali i pucharów.

Zapisy TUTAJ

materiały prasowe

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe