Przedstawienie „Pomyślmy o HIV” w Suchym Dębie

  • 24.04.2017, 23:42
  • materiały prasowe
Przedstawienie „Pomyślmy o HIV” w Suchym Dębie
Gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Suchym Dębie gościli swoich kolegów i koleżanki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim. Celem wizyty młodzieży z Pruszcza Gdańskiego na Żuławach była prezentacja przedstawienia pt. „Pomyślmy o HIV”.

 Głównym walorem spektaklu było promowanie zachowań zapobiegających zakażeniom HIV poprzez budowanie świadomości młodych ludzi w obszarze ryzykownych zachowań.  Utrwalanie postaw tolerancji wobec osób zakażonych HIV i chorych na AIDS oraz promowanie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie oraz szacunku wobec siebie i innych. Spektakl pozwolił również na integrowanie środowisk szkolnych i inspirowanie ich do działań w zakresie profilaktyki zdrowotnej poprzez kontakt ze sztuką.

Przedstawienie przygotowała młodzież z ZSO nr 1 w Pruszczu Gdańskim pod opieką artystyczną i kierunkiem Magdaleny Rytlewskiej.

Ta ciekawa forma prezentowania trudnych i ważnych problemów współczesnego świata pozwoliła na zadumę i refleksję.

Spotkanie młodzieży z powiatu gdańskiego zostało przygotowane i zorganizowane przez Michała Albińskiego nauczyciela geografii i nauki o bezpieczeństwie.

 

materiały prasowe

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe