Noc Muzeów - Podroż w czasie

start 20.05 godz. 17:00

Faktoria

koniec 20.05 godz. 22:00

Lokalizacja: Pruszcz Gdański, Faktoria Handlowa, ul. Zastawna

Zapraszamy do Faktorii Handlowej 20 maja 2017 roku w godzinach 17.00 do 23.00 na podróż w czasie od I w.n.e. do współczesności.

„Inogici” Oliwska Drużyna Najemna Inogici to grupa rekonstrukcji historycznej zajmująca się rekonstrukcją średniowiecza z głównym naciskiem na rzemiosło wojenne. Będzie niepowtarzalna okazja porozmawiać o drużynowym i indywidualnym sukcesie w Barcelonie Piotra Celeja - https://www.facebook.com/wynajmijrycerza/?fref=ts

SRH „Fort” Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych Fort powstało w celu możliwie najszerszej integracji środowisk rekonstrukcyjnych na Pomorzu. Aktualnie zrzesza członków różnych organizacji i grup.

2 Westpreußische Invalidenkompanie (3 weteranów) Rozkazem z 20 Lutego 1809 roku, liczne regimentowe kompanie inwalidów zostały przekształcone w 25 prowincjalnych (Provinzial-Invaliden-Kompagnien) kompanii inwalidów. Obecnie (niekoniecznie kontuzjowani) weterani po 40-ce.

Para Gotów – I wiek naszej ery - Król Berig z „Gocicą”

Walki rycerskie, strzelanie z łuku, gry plebejskie, pokazy musztry, przegląd różnorodnego sprzętu – od włóczni i broni czarnoprochowej do współczesnego karabinu, gawędy przy ognisku, pieczenie kiełbasek (prosimy o zabranie własnego prowiantu).

WSTĘP: 1 zł

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.